MENU

Utubering 2015 - 2018

Historie

Jak vznikal největší festival generace Z v České republice

Jak to začalo

Nápad se zrodil 15.12.2014

"Vytvoříme festival pro teenagery, který v Česku neexistuje. Na den vypneme počítače a půjdeme slavit někam na louku. Uděláme program s největšími hvězdami, které nás budou opravdu bavit."

VYTVOŘÍME NĚCO, CO TU JEŠTĚ NEBYLO !

Utubering

1ROČNÍK

V roce 2015 jsme vytvořili unikátní festival

Měli jsme před sebou prázdný papír, spoustu nápadů a 6 měsíců na realizaci. To, že by se na akci "pro teenagery" sešlo více než 10.000 lidí, se většině kolem nás jevilo jako úplné šílenství. Nakonec byla návštěvnost ještě jednou tolik vyšší, což přineslo i některé organizační potíže.

Přestože nás zastihlo nehostinné počasí, atmosféra byla jedinečná a my jsme měli po tomto pilotním ročníku spoustu poznatků, jak v akci pokračovat a zásadně ji vylepšit.

 

Nejlepší momenty 1. ročníku …

        

2ROČNÍK

Omezili jsme kapacitu, ale přidali jsme Brno

Omezení kapacity se ukázalo jako nezbytný krok pro zachování co nejvyšší kvality akce - počet návštěvníků se omezil na symbolických 11.111, ale jako kompenzaci velkého zájmu jsme přidali Utubering v Brně. Druhým zásadním vylepšením bylo naše vymezení se proti podpisovým akcím, protože nám prostě nepřišlo cool jít na akci a stát hodinové fronty na podpisy. Hlavním lákadlem akce je důraz na program a tedy zážitky, které nejde zažít na žádné jiné akci.

I díky dalším organizačním vychytávkám se druhý Utubering setkal s nadšenými reakcemi návštěvníků a nám dodal extra velkou chuť do přípravy následujícího ročníku.

 

Nejlepší momenty 2. ročníku …

        

3ROČNÍK

Do třetice všeho nejlepšího - dosud nejvychytanější Utubering

Měli jsme za sebou vydařený ročník, ale zařekli jsme se, že nechceme pouze opakovat již osvědčené postupy. Proto jsme třetí Utubering obohatili o nové nápady a dosud nejširší program. Protože ani VIP vstupenka nemůže garantovat vyfocení se s oblíbeným účinkujícím, zavedli jsme novinku v podobě Utubering Exclusive - rozšířeném programu o další 3 hodiny pro skalní fanoušky (a pouze pro 20 % z celkové kapacity akce). Festival se přesunul v obou městech na sobotu, kdy mají všichni celý den volno a mohou tedy dorazit i ze vzdálenějších koutů republiky.

Třetí Utubering zaznamenal opět vynikající ohlas a velké těšení na to, co přinese další ročník.

 

Nejlepší momenty 3. ročníku …

        

 

Příběh čtvrtého Utuberingu napíšeme společně

Pohlídej si včas nákup vstupenky na nadcházející Utubering - nyní jsou za nejvýhodnější cenu!

Koupit vstupenky