Minecraft


Minecraft na Utuberingu


Účinkující v Gaming zone


Program Gaming zone

Jirka Král

Jirka Král

14:00, 15:00, 16:00

Máš šanci zahrát si přímo s Jirkou Králem! Jirka si sám vybere, kdo bude tím šťastlivcem, který se s ním posadí za počítač a okomentuje hru.

Pedro

Zastreamuj si s Pedrem

15:00, 16:00, 17:30

Pedro, který v poslední době začíná také streamovat, chce živě streamovat přímo z Utuberingu. Spolu s ním si Minecraft nebo jinou hru zahrají fanoušci, kteří tak dostanou jedinečnou příležitost stát se součástí fenoménu, který milují.

Gogo

Dvě minuty s Gogem

13:00, 16:00, 17:00

Setkat s Gogem se můžeš přímo v jeho garáži. Na Utuberingu totiž vznikne replika Gogovy oranžové garáže, ve které natáčel svá nejslavnější videa. Fanoušci by si ale měli předem pořádně rozmyslet, na co se chtějí tohoto youtubera zeptat, protože do Gogovy garáže budou mít možnost vstoupit jen ve skupince a na dvě minuty.

Flygun

Flygun Dobyvatel

14:30, 16:00, 16:30

Na Flygunově kanále je populární vědomostí hra Dobyvatel, ve které soutěžící odpovídají na otázky z kutlury, sportu, přírodních věd, a získávají tak území protivníka. Flygun se stane na Utuberingu moderátorem této hry, ve které si mohou vybraní fanoušci či youtubeři zahrát proti sobě přímo na pódiu Gaming stage.

Herdyn

Herdyn: League of Legends

14:00, 16:00, 18:00

Herdyn se stane patronem League of Legends zone. Se svými fanoušky se nejen potká, ale také si s nimi zahraje tuto hru. Vrcholem programu v League of Legends zóně bude přehlídka nejlepších českých a slovenských cosplayerů, kteří předvedou své kostými spojené zejména právě s LoL tématikou.

MinecraftBox

Kdo porazí House?

13:00, 15:30, 16:00

Součástí gaming zóny bude speciální Minecraft dráha, se zajímavými zastávkami, kterou si bude moci projít každý účastník. Patronem této dráhy bude House, který projde celou trasu jako první. Kdo překoná jeho čas, bude odměněn nějakou drobností.

Smusa

Smusa

13:30, 16:00, 17:00

Smusa si pro vás chystá parkour, kde vám ukáže svoje triky. A pozdější odpoeledne se i ukáže na samotné Gaming stage a předvede vám hlavní hmaty a chmaty z bojového umění Krav maga.

Minecraft Festival

Největší Minecraft instalace

celodenní program

Pouze pro Utubering jsme vyrobili speciální Minecraft dráhu se zajímavými zastávkami, kterou si bude moci projít každý účastník. Vyfoť se s nejoblíbenějšími postavičkami Minecraftu a zasoutěž si v dráze proti jeho nejlepším hráčům.

MinecraftBox

Merchandise youtuberů

celý den

Na Utuberingu si můžeš koupit pestrou nabídku triček, náramků a spousty nápaditých dárků jak z edice Utuberingu, tak od všech tvých nejoblíbenějších youtuberů a kapel.


Kup si vstupenku na Utubering

Online vstupenka

399Kč / návštěvník

Transakční poplatek je 16 Kč za každou vstupenku (platební kartou), 11 Kč při platbě převodem (za všechny vstupenky celkem). Pokud jde tvůj rodič jako doprovod, rodič jde ZDARMA

Koupit

nebo

Vstupenka v síti Ticketportal.cz

399Kč / návštěvník

Cena je včetně manipulačního poplatku sítě. Koupí vstupenky přes sítě Ticketportal nelze podpořit ring daného účinkujícího. Pokud jde tvůj rodič jako doprovod, rodič jde ZDARMA. Po zakoupení této vstupenky musíš své rodiče zaregistrovat na této stránce.

Koupit