Fashion


Fashion na Utuberingu


Program Fashion zóny

Teri Blitzen

Čaj s Teri ... LIVE!

13:30, 16:30, 18:00

Nejoblíbenější pořad si budou moci fanoušci zažít naživo. Teri ve své zóně pohostí své fanoušky, společně si dají Bubbleology tea a popovídají si o věcech, které je zajímají. Fanoušci můžou dopředu Teri psát, jaká témata by je zajímala a ona vybere ta nejlepší.

Petralovelyhair

Beauty koutek PetraLovelyHair

13:00, 15:00, 18:00

Petra většinou na akce youtuberů nechodí a proto si chce na Utubringu připravit svůj Beauty koutek, kde se se svými fanynkami konečně potká a kde se jim bude delší dobu věnovat. Kromě toho, že sama Petra bude líčit, mohou se nechat fanynky zkrášlit od profesionálnách vizážistek, ale také si s Petrou popovídat u kafe o životním stylu, jejích zkušenostech, a nebo se s ní vyfotit. 

GetTheLouk

S-LOU-ší mi ... ?

15:00, 16:30, 18:00

Lou a její talk show S-LOU-ší mi…?, to bude pokec o trendech, které hýbou světem líčení. Jaké barvy se nosí? Co modré rtěnky? Proč je konturování hit? Drbárna s fanoušky, youtubery a dalšími hosty o tom, které triky váš vzhled podtrhnou a které naopak ani nezkoušet.

Gabrielle Hecl

Karaoke s Gabčou

14:00, 16:00, 18:00

Gabrielle Hecl zazpívá nejoblíbenější skladby současnosti nejen sama, ale i se svými fanoušky a dalšími youtubery. Ten, kdo se odváží být na pódiu s Gabrielle i dalšími hosty - youtubery, ten se může přihlásit buď na jejím facebooku nebo přímo na místě..

Makyna016

Nejlepší cupcakes na světě s Makynou

13:00, 15:30, 18:00

Makyna spolu s cukrářkou z jedné z nejlepších pražských cukráren specializovaných na cupcakes povyprávějí fanouškům, jak upéct nejlepší cupcake na světě. Fanoušci si mohou spolu s Makynou nazdobit cukroví a dovědět se od profesionálky, jak na to.

ShopaHolicNicol

DYI květinové čelenky

13:00, 16:00, 18:00

Co je typické pro Shopaholic Nicol? Čelenky. A jaké čelenky má Nicol nejdradši? Květinové. Workshop inspirovaný Nicolinými DIY videy nabídne fanynkám možnost udělat si trendy a stylový doplněk, který je na letní festival ideální.

StyleWithMe

ZOOT Fashion contest StyleWithMe

13:30, 15:00, 18:00

Pokud si fanynky troufnou, mohou porovnat svůj styl nejen s ostatními účastníky, ale taky s Míšou z kanálu Style with me. Míša je známá svým skvělým módním citem a ve ZOOT Fashion Contest se stane porotkyní hodnotící soutěžící v několika tematických kategoriích. Zájemkyně, které se přihlásí, budou muset na živo na pódiu předvést, jak dokáží díky oblečení a doplňkům nejlépe vyjádřit zadané téma.


Kup si vstupenku na Utubering

Online vstupenka

399Kč / návštěvník

Transakční poplatek je 16 Kč za každou vstupenku (platební kartou), 11 Kč při platbě převodem (za všechny vstupenky celkem). Pokud jde tvůj rodič jako doprovod, rodič jde ZDARMA

Koupit

nebo

Vstupenka v síti Ticketportal.cz

399Kč / návštěvník

Cena je včetně manipulačního poplatku sítě. Koupí vstupenky přes sítě Ticketportal nelze podpořit ring daného účinkujícího. Pokud jde tvůj rodič jako doprovod, rodič jde ZDARMA. Po zakoupení této vstupenky musíš své rodiče zaregistrovat na této stránce.

Koupit