Pro rodiče

My dobře víme, že jako rodiče
máte z youtuberů kopřivku!

Jenže byla by chyba plést si Utubering s nějakou prvoplánovou akcí
zaměřenou na podpisy youtuberů.

My nejsme podpisová akce

My nejsme podpisová akce, ale festival postavený na ŽIVÉ ZÁBAVĚ!

Za námi se nejezdí pro podpisy youtuberů, nebo sedět na zadku a koukat na filmy z YouTube. Odtrháváme “mladý” na jeden den právě od jejich počítačů, tabletů a mobilů. Největší hvězdy jejich generace jim připravují více než půl roku živý program, který jinde než na Utuberingu nepředvedou.

My nejsme podpisová akce

Doba je jiná, každá má své fenomény

Tak jako naše prabičky zakazovaly babičkám rocknroll, dědečkové tatínkům televizi, i vy se tváříte nelibě na zábavu svých ratolestí. To tak ale bylo vždycky a vždycky bude!

My jsme pro mnoho svých návštěvníků jejich vůbec první velký festival. Jde o jejich světy, takže je jasné, že se budou bavit něčím jiným, než když vy jdete na svůj “dospěláckej fesťák”, ať už na Majáles, Hrady nebo Rock For People.

My nejsme podpisová akce

Jsme tu proto, aby si vaše ratolesti odnesly co nejlepší zážitky!

Program je to hlavní, na čem je Utubering postavený. Připravujeme jej dlouho a je unikátní - nejde jej zažít na jiné akci. Od prvního ročníku jsme se stali největším českým teenager festivalem, nebo-li největším setkáním a happeningem generace Z.

My nejsme podpisová akce

Za dva roky už jsme leccos zažili a vychytali

Když jsme v roce 2015 začínali, měli jsme jasnou vizi, ale teprve samotné uspořádání prvního ročníku nám ukázalo, že některé věci se takto dělat nedají. Z chyb jsme se poučili a druhý Utubering už si odnášel vynikající odezvu.

Třetí ročník dále zdokonalujeme a připravili jsme dosud nejširší program, jaký jsme kdy nabídli.

Jak přežít Utubering jako rodič

1 TRPĚLIVOST A LÁSKU: Utubering je pro vaše ratolesti největší událost v roce, je to jejich svět a jak už to tak bývá, je těžké mít pro něj pochopení. Obrňte se trpělivostí a splňte jim jejich sen.

2 RODIČOVSKÝ KOUTEK: Už tradičně připravujeme pro rodiče - kteří jdou na akci jako doprovod - rodičovský koutek. Je to zóna se speciálním programem pro vás - podrobněji viz níže na této stránce.

3 VEDLE JE MAJÁLES: Nezapomeňte, že hned vedle Utuberingu se ve stejný den koná Pražský Majáles, který nabízí přece jenom trošku více programu “pro dospělejší”. S dětmi si můžete dát sraz v “mixzóně”, aniž byste museli mít vstupenky na oba festivaly.

4 A O KUS DÁL JE OC :): Pokud jenom potřebujete doprovodit teenagery a pak už si chcete užít sobotu po svém, tak je k nám dovezete, domluvte si čas vyzvednutí a bavte se ten den jinde v Praze či blízkém OC Letňany.

Podívejte se, jak to u nás vypadalo loni:

Udělejte svým mladým radost a nechte je
užít si jejich jedinečný festival

Utubering 2017 Praha

555 Kč / běžná už jen do 19. dubna !!

Transakční poplatek je 16 Kč za každou vstupenku (platební kartou), 11 Kč při platbě převodem (za všechny vstupenky celkem).

Koupit

Program rodičovského koutku

E-bezpečí

Přednáška s odborníky na téma kyberšikany, kybergroomingu, kyberstalkingu a dalších rizikových jevů v prostředí internetu a sociálních sítí.

Český olympijský výbor

Besedy s olympioniky na téma vedení dětí ke sportu. Besedy budou v průběhu dne doplněny soutěžemi mezi youtubery a olympioniky v rámci zóny ČOV.

Loono.cz

Oblíbené workshopy s členy projektu #prsakoule věnující se problematice rakoviny prsu a varlat.

Andrea Hurychová

Certifikovaná Google Partner trenérka a ředitelka prvního ročníku Utuberingu přiblíží pojem ekosystém YouTube a také pohovoří o spolupráci firem s youtubery.

Listování

Lukáš Hejlík se svými kolegy představí hru Život k sežrání na motivy stejnojmenné knihy od Mikaela Olliviera.

Barbora Hlaváčková

Moderovaná diskuze s jednou z moderátorek a zakladatelek oblíbené internetové run-talk-show Kilák.

Na závěr video o tom, že doba se mění,
ale fenomény zůstávají :)